Будь-який власник інтернет ресурсу старається знайти якнайкращі способи заробітку на своєму сайті. Тому ця тема є одною з найпопулярніших в мережі інтернет. Тільки уявіть собі скільки існує зараз сайтів. І кожен намагається витягнути якнайбільше грошей з інтернету. Практично кожний сайт певним чином приносить дохід своєму власнику, як мінімум покриваються послуги хостингу і покупка домену.
Заробіток на сайті можна отримати різноманітними способами. Насамперед сайт створюється з певною метою, має свою ціль і призначений для певної категорії людей. Тому методи заробітку залежать і повинні відштовхуватись від цих факторів. Але є кілька основних стандартних напрямків, які ми і розглянемо.
Отже, заробити гроші на своєму сайті можна наступними способами.
-
Продажа посилань.
-
Банерна реклама.
-
Системи контекстної реклами.
-
З допомогою партнерських програм.
-
Розміщення статтей на своєму сайті.
-
Тізерна реклама.
-
Купівля і продаж трафіку.
-
Заробіток на файлообмінниках (закачування файлів).
А тепер коротко охарактеризуємо кожний.
Продажа посилань.
Це один з найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті. Торгівля посиланнями буде процвітати доти, поки не зміняться алгоритми пошукових систем. Продають посилання на біржах посилань, відбувається це в автоматичному режимі, що дуже зручно. Найпоширеніша біржа посилань це Sape. Друга за величиною це Linkfeed. Ще одна біржа гідна вашої уваги TrustLink. Величина заробітку може обчислюватися 50-100 $ в день або навіть більше. Ваші доходи будуть напряму залежати від того скільки ви будете працювати над своїми сайтами. Для даного виду заробітку підійдуть будь-які сайти присутні в індексі пошукової системи Яндекс.
Системи контекстної реклами.
Наступний вид заробітку на сайті, який би я вам рекомендував це контекстна реклама. Переваги такої реклами в тому, що зазвичай вона тематична (якщо є рекламодавці у вашій тематиці), тобто оголошення не будуть розходитися з тематикою вашого сайту. Самі контекстні оголошення можна гармонійно вбудувати в дизайн сайту, що безсумнівно впливає на переходи з реклами та відповідно на ваш дохід. Це дуже поширений заробіток в інтернеті на сайті, я б поставив його на друге місце після продажі посилань. Найпопулярніші системи контекстної реклами – це Google AdSense, Яндекс.Директ і Бігун. Заробіток необмежений, особливо якщо сайт хорошої тематики і з великою відвідуваністю.
Банерна реклама.
Це напевно найстаріший вид заробітку для інтернет ресурсів. Думаю тут все зрозуміло. Розміщуємо банери на своєму сайті і відповідно клієнт за таку рекламу платитиме гроші.
Партнерські програми.
Партнерські програми можуть стати істотною частиною доходу з вашого сайту. Все залежить від тематики сайту, правильного вибору партнерської програми і звичайно ж грамотного підходу до цієї справи. Партнерських програм зараз безліч, головне тут не заплутатися і вибрати рентабельну партнерку. Крім того можна заробляти і не маючи власного сайту. Детальніше про цей спосіб читайте на статтях у відповідній рубриці.
Заробіток на розміщенні статей на своєму сайті.
Існує кілька систем автоматичного розміщення статей. Такі системи дозволяють автоматично розміщувати статті на інших сайтах. Принцип роботи дуже схожий на біржі купівлі-продажу посилань, тільки в цьому випадку ви будете розміщувати на своєму сайті не посилання, а статті на інші ресурси Інтернету. Розміщення статей може стати хорошим підзаробітком. Я рекомендую працювати з трьома найбільшими і популярними системами liex, miralinks і seozavr. У них дуже грамотна і чуйна система підтримки, виплати проводяться вчасно.
Тізерна реклама.
Тізерна реклама з’явилася порівняно недавно, але вже завоювала популярність як серед веб-майстрів (власників сайтів), так і серед рекламодавців. Тізери це різновид банерів, які підлаштовуються під дизайн сайту. Як правило нижче банера знаходиться захоплюючий підпис. Наприклад: “Швидко схуднути реально! Нова онлайн методика схуднення”. При належному підході на тізера можна дуже добре заробляти.
Купівля і продаж трафіку.
Для початку нагадаю, що трафік – це відвідувачі, які прийшли на ваш сайт. Цих відвідувачів (трафік) можна продати через спеціальну системи купівлі-продажу трафіку. Технічно це виглядає так, ви реєструєтеся в системі і розміщуєте її код на своєму сайті. На вашому сайті, в тому місці де Ви розмістили код з’являються рекламні посилання на інші ресурси. За кожен клік по такому посиланню відвідувачем вашого сайту ви отримуєте певну невелику суму. Природно чим більше трафіку у вашого сайту, тим більше буде кліків, і вище вийде заробіток. Трафік ділиться на тематики, чим дорожча тематика вашого сайту, тим більша буде вартість кліка. Я рекомендую працювати з наступними системами продажу трафіку – tak.ru, wmlink.ru.
Заробіток на файлообмінниках (закачування файлів).
Це ще один із способів монетизації свого сайту. Є кілька серверів, які дозволяють безкоштовно зберігати свої файли. Причому не тільки зберігати, але й дають можливість добре заробити на цьому розміщенні. Вам потрібно буде розміщувати свої файли на таких серверах, а на своїх сайтах вішати посилання на скачування цих файлів. Найцікавіше в цьому способі інтернет заробітку те, що можна непогано заробити даним методом і не маючи свого власного сайту.
Ось ми менш більш розібралися як можна мати реальний заробіток на сайті, причому це можливо не тільки на платних хостингах. Заробіток на сайті розміщеному наприклад на UcoZ або будь-якому іншому безкоштовному хостингу теж абсолютно можливий, і ви можете заробляти цими методами, єдине що його мабуть не приймуть до системи контекстної реклами. Хоча якщо Ви хочете зайнятися серйозно заробітком в інтернеті я не рекомендую користуватися послугами безплатних хостингів.
Крім цього існують ще і інші способи заробітку на сайті, наприклад такі як продажа своїх товарів і послуг, або власний онлайн сервіс. Але це вже більш складний і трудомісткий процес, що вимагає як правило серйозних первинних інвестицій у проект.
Моя порада для Вас, працюйте не в одному напрямку, а в декількох відразу, тоді й заробіток буде більший і менше шансів буде “прогоріти”. Адже буває по всякому і наприклад, якщо один з способів через деякі причини не працюватимете Ви матимете в запасі інші.
Успіхів вам в інтернет бізнесі.
Крута інформація !
Тізери де можна брати?
Дякую за інформацію. В мене питання – коли можна починати заробляти на власному сайті? В мене дуже молодий сайт і я не знаю що і як краще робити.
Спасибі за дуже корисну інформацію. Досить узагальнююча стаття при цьому не занадто розтягнута. Хоча я не прихильник Юкоз або інших безкоштовних хостингів, на крайній випадок blogspot.ком або wordpress.ком. Хоч Юкоз і має трастовості домену, краще піднімати свій домен повільно.
Будь-ласка 🙂