Заробіток на сайті з Tak.ru.

Заробіток на сайтіTak.ru – це рекламний брокер, сервіс для веб-майстрів і рекламодавців. З допомогою цього сервісу можна отримувати непоганий заробіток на сайті. Особливо цікавий заробіток в інтернеті з Tak.ru для новачків, оскільки вимоги не дуже високі і дозволяють заробляти на своєму сайті вже з самого початку нелегкого шляху ще недосвідчених веб-майстрів. Рекламний брокер Tak.ru – це перш за все партнерська програма, де продають і купляють трафік. Кажучи по простому, це таке місце, де можна продати за пристойні гроші ваших відвідувачів, які заходять на ваші сайти або провести рекламну кампанію з просування свого ресурсу.

Перш ніж говорити про Tak.ru як партнерку необхідно ознайомитися з цим сервісом і розглянути послуги, які пропонує цей рекламний брокер.

Отже, з офіційної сторінки сайту Tak.ru видно, що надаються три пропозиції співпраці.

Tak.ru для Рекламодавців.

Ви платите за результат, за візит зацікавленого у Ваших послугах відвідувача. Оплачуєте не просто розміщення посилань на сторінках з накрученим рейтингом, а й кількість відвідувачів, які прийшли на ваш сайт.

Переваги:

 • Низькі початкові ціни. Мінімальна ціна за клік складає всього 10 копійок.
 • Ви бачите хто, коли і звідки прийшов до вас на сайт. Повторні і сумнівні переходи Ви не сплачуєте.
 • Немає обмежень на мінімальний платіж. Почати рекламну кампанію Ви можете з одним рублем на рахунку.

Заробіток на сайті з Tak.ru.

Якщо Ви власник сайту – можете заробити на рекламі. Причому, перший платіж можете отримати сьогодні ж. Гроші відправляються в день запиту.

Заробіток на сайті з Tak.ru відзначається наступними  перевагами:

 • Рекламний брокер працює на комісії всього 25%. Три чверті платежів рекламодавців виплачуються власникам рекламних майданчиків.
 • Сайти, розміщені на безкоштовних хостингах, ніяк не ущемляються. Їх власники теж можуть заробляти на рекламі.
 • Мінімальна сума виводу відсутня. Виплачують будь-які суми відразу.

Tak.ru для Експертів.

Можливо, у вас взагалі немає свого інтернет ресурсу і тема заробітку на сайті Вам не цікава. У той же час ви можете володіти цінними знаннями або вільним часом. І те, і інше можна реалізувати.

 • Існує досить багато рекламних брокерів, систем контекстної реклами і т.д. Часто рекламодавці використовують будь-яку можливість для розміщення контекстної реклами, оскільки це мудра тактика і ризики тут мінімальні. Якщо ви повідомите таких людей про Tak.Ru, то з великою ймовірністю вони стануть новими клієнтами і почнуть набувати трафік і тут теж. Для вас це означає постійний дохід від всіх платежів знайденого вами рекламодавця.
 • Якщо ви знаєте про існування якоїсь іншої партнерської програми, де платять більше, ніж рекламодавці Tak.Ru, ви можете зареєструвати партнерське посилання цієї програми, як свій власний сайт, і перенаправляти туди трафік з Tak.Ru. Таким чином, в Tak.Ru ви будете купувати трафік, а через партнерську програму іншого сервісу зможете продавати його за більш високими цінами.

Як уже зазначалося, в середовищі новачків, Tak.Ru користується просто скаженою популярністю і давно займає лідируюче місце! У чому секрет такого успіху? Чим же хороша така партнерка, чому саме їй віддали свою перевагу тисячі різних людей? Основні переваги вже розглянуті. Можна зробити ще такі висновки:

Перше – ви можете зареєструватися відразу і буквально через кілька хвилин почати заробляти гроші на своєму сайті. Вважаємо, що це дійсно непогано, враховуючи прагнення починаючого веб майстра, відразу приступити до цікавої роботи.

Друге – в систему приймаються будь-які, навіть початкові проекти. Простіше кажучи, беруть навіть тих, хто розмістив свої ресурси на безкоштовному хостингу! Заробіток на таких сайтах з Tak.ru також можливий. Що може бути краще молодій і недосвідченній людині, якій необхідний початковий капітал.

Третє – прості і зовсім зрозумілі вимоги, слідувати яким не складе жодних проблем. Тут все гранично ясно і зрозуміло. Чіткі правила участі, в яких розбереться навіть юний новачок, який нещодавно сів за персональний комп’ютер і намагається заробити в інтернеті.

Четверте – широкий спектр рекламних блоків. Вам стануть доступні різні формати відображуваної реклами: плаваючі вікна або текстові посилання. Особливо тішить те, що все легко настроюється і не вимагає наявності будь-яких знань, що й дозволяє максимально швидко отримувати заробіток на сайті.

Список перерахованих достоїнств на цьому не закінчується. Зверніть увагу на те, що в системі tak.ru зовсім відсутня мінімалка! Приміром, у такій відомій партнерській програмі, якою є AdSence, мінімальний розмір накопиченої суми становить значну суму, якщо не помиляюсь 50 євро. Недосвідчений веб-майстер, ледь розмістивши в інтернеті свій новенький проект навряд чи потягне подібні витрати системи, відповідно заробіток на сайті з допомогою такої раклами буде набато складнішим.  Причому всі виплати здійснюються поштовими переказами на вашу домашню адресу. У результаті цього, в якійсь мірі втрачається ваша анонімність.

Але основним і дуже вагомим недоліком є дуже малі ціни за перехід, якщо припустимо порівнювати з іншими подібними проектами, що і стає вирішальним при виборі рекламних брокерів, тому більш досвідчені веб-майстри відмовляються від послуг Tak.ru і використовують для заробітку на своїх сайтах більш оплачувані рекламні сервіси. 

Щоб зареєструватись в рекламному брокері Tak.ru і отримувати заробіток на сайті використайте наступне посилання.

На цьому мабуть все, в наступній статті поговоримо про заробіток з Tak.ru в якості партнерської програми.

Успіхів і великих заробітків в інтернеті!

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Андрій

  Так.ру платить більше ніж інші рускі брокери.

  Відповіcти