Заробіток в інтернеті шляхом заповнення анкет. Переваги і недоліки.

Сьогодні хочу поговорити про ще один з методів заробітку в інтернеті – заповнення анкет. Скажу зразу, якщо чесно, таким способом заробляти я не пробував, хоча частенько зустрічав подібні пропозиції. До цього ставлюся з недовірою, хоча оскаржити чи підтвердити не можу, не маю фактів. Але, тим не менше заробіток в інтернеті заповненням анкет, теоретично як спосіб існує. Чи він реальний, чи лохотрон – це вже друге питання, хоча тісно повязане. Можливо, колись матиму більше часу і протестую, тоді обов’язково напишу детальний звіт і опублікую. Зараз ми розглянемо тільки теоретичний момент.

Заробіток в інтернеті шляхом заповнення анкет полягає в наступному. Ви реєструєтесь в певній відповідній компанії, обов’язково для зв’язку з Вами треба вказати свій емайл. На пошту періодично надходитимуть запрошення взяти участь в опитуванні. Вам потрібно буде заповнити анкети, питання в основному стосуються Вашої думки з приводу певних товарів чи послуг. Опитування проходить у вигляді тестів. Оплата, як правило здійснюється відразу після обробки результатів опитування. Але нажаль є дуже багато сайтів, які недобросовісно до цього відносяться і просто напросто не виплачують, або знаходять різні способи, щоб Ви не змогли отримати свої зароблені гроші. Наприклад, ставлять надзвичайну високу мінімальну суму, яку можна забрати, і досягти такої суми практично неможливо. Але є й хороші компанії, які дбають про свою репутацію і вчасно розплачуються з учасниками опитування.

Але таким способом не можна отримати стабільний і великий заробіток в інтернеті, заповнення анкет необхідно проводити не тільки в одній компанії. Не чекайте, що вас просто завалять цими опитуваннями. Вам будуть приходити від сили не більше 5 опитувань з однієї компанії в місяць. Тому, щоб заробити менш більш пристойні гроші, потрібно реєструватися в якомога більшій кількості подібних сайтів, причому бажано перевірити їх авторитет, щоб не натрапити на черговий лохотрон. Щоб почати роботу з платними опитуваннями, потрібно знати список легальних компаній, які займаються проведенням таких опитувань.

Спробуємо виділити переваги такого способу заробітку в інтернеті.

 • Платні опитування – це дуже простий спосіб отримувати гроші за оплачувані опитування, все що Вам потрібно – інтернет і бажання заробляти гроші.
 • Ви можете приступити до цієї роботи в будь-який момент, все залежить тільки від Вас!
 • Ніяких спеціальних навичок не потрібно, тому що ви ділитеся тільки своєю думкою, тому неправильні відповіді виключені! Крім того, для роботи вам треба буде завести електронні гаманці в різних системах електронних грошей.
 • Вам платять тільки за ваші відповіді на всі можливі оплачувані опитування! Оплата залежить від самого опитування, є анкети, на які Ви витрачаєте 2-3 хвилини свого часу, а є більш оплачувані, витрачений час відповідно на порядок вищий – 20-30 хвилин.
 • У цій сфері можна заробити, не тільки відповідаючи на платні онлайн опитування. Деякі компанії, в основному поки що закордонні, пропонують оплату за перегляд рекламних роликів, за тестування нової продукції і т.д. Але на це не раджу звертати особливу увагу. Свою думку про такі способи додаткового заробітку я вже висловлював у статті про заробіток на кліках. Хоча я говорив про вітчизняні сайти.

Мільйони людей в Америці та інших розвинених країнах заробляють гроші, не виходячи з дому, таким способом. Чи можна заробити гроші на платних опитуваннях жителям Росії і СНД? Це вже інше запитання і потребує певного досліження. Даний вид заробітку теоретично може принести помітний внесок у формування Вашого початкового капіталу, за умови серйозного підходу до справи. В Інтернет дуже часто проводяться різного роду опитування, спонсорами яких виступають маркетингові та статистичні компанії.

Буквально на кожному ринку розгортаються справжні конкурентні війни за покупців. Витрачаються мільйони на реклами та просування. Щоб ці суми не пройшли повз цілі, вони замовляють дослідження, в яких намагаються з’ясувати ставлення своїх потенційних клієнтів до тих чи інших моментів роботи компанії. От, як наслідок, ми маємо можливість заробити на цьому.

Тепер розглянемо недоліки. У чому тут підступ?

 • В інтернеті часто можна зустріти пропозиції купівлі певних списків компаній, які проводять подібні опитування. Просто запам’ятайте: завжди, коли вам пропонують роботу, але пропонують спочатку заплатити за що-небудь – ви просто можете втратити гроші, так і не отримавши роботи.
 • Все, підкреслюю, всі ці компанії, можна знайти в будь-якому великому пошуковику хвилин за 20. Вам буде потрібно ключові слова виду: “Survey Panel”, “Paid Surveys”, “Free Paid Surveys Directory”, “Best Paid Surveys Panel” та інші. Варіантів може бути безліч, вбийте їх в рядок пошуку. Знайдете велике число компаній платних опитувань. Але, нажаль потрібно знати іноземну мову, звичайно можна скористатися перекладачем, але це не дуже зручно.
 • Ітак, ви маєте такий чудо-пакет… Ви зареєструвалися в усіх компаніях і чекаєте опитувань. Минає день, другий, тиждень, місяць. Опитувань немає! Або є, але 2-3 за весь місяць, вартістю 1-2 $ кожен. А де ж обіцяні доходи? Обдурили? Насправді зовсім немає! Компанії дійсно проводять опитування і фокус групи, за які платять обіцяну винагороду. Тільки іноземні маркетингові компанії, в основному, цікавить думка американців і європейців – основних споживачів досліджуваних товарів або послуг. Тому і опитувань громадянам інших країн приходить в сотні разів менше.
 • Саме кількість пропонованих сотень посилань вже повинно насторожувати. Насправді великі світові маркетингові компанії, що проводять міжнародні опитування і виплачують за свої опитування гроші (а не лотереї, подарунки і т.д.), можна перерахувати по пальцях.
 • А чому б не зареєструватися в усіх цих компаніях американцем, приховавши своє становище в мережі і вказавши великий рівень доходу? Не все так просто. Американські компанії виплачують винагороду чеками, відсилаючи їх на адресу, вказану при реєстрації, так вже у них прийнято. До недавнього часу, використовуючи спеціальні фірми, можна було отримати адресу в Америці з автоматичним переведенням у готівку чеків, що приходять на нього. Але тепер … У квітні цього року були прийняті поправки в американському законодавстві. І крім іншого, була суттєво ускладнена процедура переведення в готівку чеків. У зв’язку з цим, забаві під назвою “заробіток на опитуваннях як американець” схоже, прийшов кінець, отримати американську адресу без пред’явлення документів уже не можна. 

Але не все так похмуро! Нам ніхто не забороняє зареєструватися і заробити на опитуваннях в компаніях, що працюють з Росіянами!

Але, я Вам не раджу займатися таким заробітком в інтернеті, заповнення анкет дуже ризикована робота, і краще, на мою думку, затратити час на більш реальні способи.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
zarobitok.com
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Володимир

  Я надіюся що це справді нормальний заробіток.

  Відповіcти
 2. Володимир

  Будемо сподіватися на краще.

  Відповіcти